PN
Paletli, Kayar kanatlı hava soğutmalı vakum pompasıdır.

Bakır yağ borulu yağlama sistemi, Alüminyum giriş / çıkış konveyörleri.

Dahili vakum - basınç değiştirme için üç yollu vana.
Pürüzsüz ve dişli şaftlı doğrudan tahrik sistemi. PN serisine talep üzerine hidrolik motor tedarik edilir.


PN130-140-155 hava soğutmalı modellerdir. PN155R hava enjeksiyonu ile soğutulan bir modeldir.

Yan depoya sahip otomatik yağlama pompası (4 litre kapasiteli).

CHava soğutmalı gövdeli döner sulama santral kompresörü.

Kendinden tahrikli hortum makarası irrigatörleri (basınçlı hava girişi) için idealdir.

Ayarlanabilir yağlayıcılarla zorlamalı yağlama. Arka montajlı yağ deposu. Bakır yağ boruları. Kanat kontrol portu.


Şanzımanlı doğrudan tahrik sistemi (ASAE 1 "3/8) 540 rpm (saat yönünün tersine dönüşü). Hidrolik motor istek üzerine temin edilebilir.

PNR / PNEPaletli, Kayar kanatçıklı vakum pompası hava enjeksiyonlu soğutma(PNR) veya doğal hava soğutmalı (PNE).

PNR versiyonu ağır iş amaçlıdır; Normal kullanım için PNE sürümü.

Her iki yatağın ve contanın zorla yağlamalı yağlanması. Bakır yağ boruları. Arka yağ deposu (PNE / PNR 104-124). Yan yağ deposu (PNR142).

Pompa girişinde dönüş vanası olmayan manifold.

Şanzuman: Pürüzsüz şaft veya şanzıman iletimiyle doğrudan.

İsteğe bağlı olarak mevcut: Hidrolik motorlu şanzıman.

RV / RVCRV ve RVC, yüksek verimli kontratlı fanlar ile soğutmalı vakum pompalarıdır. Hava akışı normalde aşınmaya maruz kalan iç parçaların sıcaklığını düşürür. Ağır işler için uygundur.

Pozitif deşarj pompalı otomatik yağlama. Arka montajlı yağ deposu. Bakır yağ boruları.

Dahili 4 yollu vakum / basınç manifoldu, yan monte edilmiştir. İsteğe bağlı olarak pnömatik aktüatör mevcuttur.

Manifold pompasına entegre geri dönüşsüz valf (RVC ve RV360). Pompa girişine takılan çek valf (RV520).

LCSıvı soğtmalı gövdeli, paletli, kayar kanatçıklı pompadır. Yüksek volümetrik verimlilik ve düşük gürültülü çalışma ile ağır hizmet tipi vakum pompasıdır.

Kolay ve hızlı ayarlama için dışarıdan erişilebilen otomatik yağlama pompası.

Çek valf manifoldu pompasına entegre edilmiştir (LC300). Pompa girişine geri dönüşsüz valf takılmıştır (LC420-580).

Pompanın batter koruması için, emme hava filtresi dahildir.

PR

  Paletli kayar kanatçıklı vakum pompası PR, yüksek hacimsel verimlilik elde etmek ve son derece sessiz çalışan pompa içindeki hava akışını optimize etmek üzere tasarlanmıştır.

  Düşük çalışma hızı, giriş ve çıkış deliklerindeki soğutmalı bölme plakaları ve su altı ceketinin derinliği, PR Pompalarının çalışması oldukça sessiz olmasını sağlar.

  Hava akışının PR pompası boyunca düzgün dağılımı ve etkili bir soğutma devresi, hacimsel olarak yüksek bir verimlilik sağlar.

  Farklı bir kalınlığa sahip bir mahfazanın ve kayar kapak plakası tasarımının tanıtımı, PR Vakum pompalarının aralığının, normalde hasar yaratacak olan arızalara dayanmasını sağlar.

CTSenkronize faz sarmal dişlilere sahip üç loblu döner hacimsel kompresörlerdir.

Egzoz basıncı yumuşak adaptasyon sistemi nedeniyle düşük ses seviyesi.

Parçalar arasında sürtünme olmadığından yağsız ve aşınmadan çalışır.

CT serisi talep üzerine bir hidrolik motor tedarik edilmektedir.

CTHCTH420, CTH600, CTH1100, senkronize faz sarmal dişlileri olan sarmal üç loblu döner hacimsel kompresörlerdir.

Egzoz basıncı yumuşak adaptasyon sistemi nedeniyle düşük ses seviyesi.

Talep üzerine: hidrolik motor için tahrik elemanları.

DL  DL serisi pompalar vakum pompaları veya vakum oluşturmak için sabit mobil cihazlarda filtrelenmiş havanın kompresörleri olarak, pnömatik nakliye veya bir sıvı veya katı atık deposu içindeki emme için kullanılabilir.

  Bu vakum pompası yeni bir emme manifoldu ile tasarlanmıştır. Geri dönüşsüz valf, manifoldun emme kısmına yerleştirilir. Ana hedef, tüm parçalardan ulaşılan daha yüksek sıcaklığı azaltmaktır. Emilen havanın eşit dağılımı dört giriş noktasından sağlanır. Enjekte edilen hava hacimsel verimi azaltmaz.

PVT  PVT vakum pompaları, kirlilik yaratan maddelerden, yağdan veya sudan gaz aktarması gereken vakum tesisleri için özel olarak tasarlanmış 3 loblu üfleyiciye sahiptir:
  Pompa içerisinde sürtnen parça olmamasından ve bu nedenle sıkıştırma bölmelerindeki yağ yağlamasından kaynaklanmaktadır. Dahası, PVT üfleyicilerinde dahili hava püskürtme soğutma sistemi sağlandığı için herhangi bir yardımcı soğutma sistemi gerekmemektedir.
  Spesifik ve hassas lob profilleri hacimsel olarak yüksek verimlilik ve yüksek akış oranları ile birlikte minimize edilen boyutlar ve vakum hızları% 93'e ulaşabilir.

HELİX  HELIX vakum pompaları, kirletici maddeler, yağ veya sudan uzakta taşınması gereken vakum tesisleri için özel olarak tasarlanmış üç loblu vidalı profil üfleyicilerdir: Bu, kayma parçaları olmaması ve sıkıştırma bölmelerinde yağ yağlaması nedeniyle mümkündür.

Spesifik ve hassas lob profilleri hacimsel olarak yüksek verimlilik ve yüksek akış oranları ile birlikte minimize edilen boyutlar ve vakum hızları% 93'e ulaşabilir.

VL LOBE POMPA

 

VL Volümetrik Lob Pompası. Pozitif deplasmanlı döner loblu kendinden emişli pompalardır. Debi, dönüş hızına orantılı olarak değişir.

  İki ters döner lob, girişten çıkışa pompalanan ortam, loblar ve pompa muhafazası arasında oluşturulan ceplere çekilir.

  VL pompası, ayrıca, aşındırıcı ve asılı katı maddeleri içeren viskoz ve lifli ürünlerin, çamurların, çamurların, macunların ve çamurların maksimum 30 mm boyutunda transferini sağlar.

Pompa, kendiliğinden 5 m derinliğe kadar (su ile) emiş yapabilir.

JULIA

  JULIA, vakum pompası ve tork akışlı bir santrifüj pompası kullanmak için aynı güç çekişiyle uygun bir şanzımandır. Julia, 2 adet elektrikli kalkış ile sağlanır. İlk güç kalkışı bir slayt kanatlı vakum pompasına (PN, PNR veya LC Serisi) veya vakum pompası emisyonundan arındırılmış (DL Serisi) uygulanır. İkinci güç kalkışı kanalizasyon suları için bir tork akışlı santrifüj pompasına veya bir su yüksek basınç pompasına uygulanır.

  JULIA 3000-5000, kombine güç veya 2 çalışma manşonu için bir kumanda kolu ile donatılmıştır.

  JULIA 7000-8000-8500-9000, 1 kumanda kolu (2 PTO'nun alternatif sürüşü) veya 2 kumanda kolu (2 PTO'nun alternatif ve kombine sürüşü) ile tedarik edilebilir.

JULIA HP, ikinci güç kalkışında yüksek basınçlı bir pompa ile tedarik edilebilir. Bu durumda standart versiyon 2 kumanda kolu ile birlikte

AZ GRINDERİki senkronize mil tarafından tahrik edilen dönen bıçaklarla donatılmış olan AZ35, biyolojik maddeleri (çim, lif, tarımsal ve gıda atıkları gibi), hayvanlardan sulanan katılar ve büyük partikülleri parçalamak ve öğütmek için tasarlanmıştır. biyogaz tesisleri üzerinde geri dönüşümlü olacak şekilde homojen bir karışım elde etmek için. Döner lob transfer pompaları, VL serisi ile bağlantı için en uygun.